Masajlar

HitSpa Signature Massage

Diğer adı isveç masajı olarak bilinen klasik masajdır. Huzur verici bir müzik ve hoş kokulu yağlarla uygulanır. Gündelik yorgunluğunuzdan ve sizi rahatsız eden sıkıntılardan kurtulmak, gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak ve kaslarda ki gerginliği azaltmak hedeflenir.

Romantic Couple Dream Massage VIP

(Masaj paketlerinde 4 masaj hakkı içerir)

VIP couple odada kırmızı şarap ve meyve ikramı ile birlikte çiflere özel yapılan 50dk. Signature Masaj, 40 dk. Jakuzi keyfi ile birlikte sunulan bir hizmettir.

Express Relaxation Massage

Baş, boyun ve omuz bölgesine ağırlıkla uygulanan bir masajdır. Uykusuzluk, gerginlik ve stres gibi sorunların giderilmesinde etkindir. Parmak ucu tekniğiyle saç derisine uygulanan yoğurucu hareketler ile saçın güçlenmesinde ve sağlığını kazanmasında etkin rol oynar.

Thai Massage

(Masaj paketlerinde 2 masaj hakkı içerir)

Özellikle Tayland’da yaygın olarak uygulanmakta olan ve 2500 yıllık bir geçmişi olan Thai Masajı’nın temel yapısını; hint, yoga ve Çin’in geleneksel tıbbı oluşturmaktadır. Yarı sert bir zemin üzerinde (Thai yatağında) yağsız olarak uygulanan bu masaj türünde germe, çekme, esnetme ve bası hareketleri uygulanır.

Gold Seremoni Massage

Gold Seremoni rituelinin vazgeçilmezi olan pırıltılı altın yağı ile cilt beslenerek ışıl ışıl parlar. Özel günlerin ve yaz gecelerinin vazgeçilmezi olan altın yağı aydınlığının, üzerinizden hiç gitmemesini isteyeceksiniz.

Deep Tissue Massage

Kronik ağrılar, hareket kabiliyetinde kısıtlanmalar, postural problemler, kronik kas gerginlikleri ve fipromiyalji gibi durumlarda ciltte en derin tabakada bulunan kaslar üzerinde düşük tempo ile derin baskılar uygulayarak yapılan masaj tekniğidir.

Four Hands Miracle Massage

(Masaj paketlerinde 2 masaj hakkı içerir)

İki terapistin aynı anda uyguladığı ve dört el ile senkronize olarak yapılan rahatlatıcı derin doku masajıdır.

Aromatherapy Massage

Adından da anlaşılacağı üzere aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu masajda vücudunuz aromatik yağları emer ve bu sayede kendinizi hafiflemiş hissedersiniz. Aramoterapi masajının terapötik (ön belleğe dönme) etkisi bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatan bir terapi şeklidir.

Medical Massage

(Masaj paketlerinde 2 masaj hakkı içerir)

Medikal masaj tıp dünyasında fizik tedavi amacıyla kullanılır. Çeşitli eklem, kas ve adale sorunu yaşayan hastalar bu masaj yöntemiyle sonuç alabilir. Omurga düzeltmeleri, kireçlenme, sinir sıkışması ve disk kayması gibi sağlık problemlerinin tedavisinde son derece etkilidir. Tıbbi bir tedavi yöntemi olduğundan dolayı bu masaj tüm dünyada doktorlar tarafından reçete olarak yazılabilmektedir.

Hamam terapi öncesi buhar odası kullanımı önerilir!

Kabak Lifli Kese ve Köpük Seremoni

En doğal vücut peelingi olan kabak lifli kese; sivilce ve akne problemlerinin giderilmesi, cilt gözeneklerinin açılması, ölü hücrelerin yenilenmesi, kan dolaşımının hızlandırılmasının yanı sıra göbek, basen, bel ve kadınlarda bacak bölgesinde oluşabilen fazla yağ ve selülitlerin giderilmesinde kullanılan 1 numaralı güzellik sırrıdır.

Amazon Banyosu

(Masaj paketlerinde 2 masaj hakkı içerir)
Ruhunuzu bulutlara çıkaracak köpük banyosu ile başlayan bu bakım, tüm bedeninize uygulanacak peeling ile devam eder. Ardından açılmış gözeneklere nüfuz edecek olan vücut maskesi ile aynı anda uygulanacak yüz maskesi cildinizin ölü hücrelerinden arınmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Temizlenen cilde özel olarak formüle edilmiş Amazon yağı ile nemlendirme uygulanarak terapi son bulur.

 

Reflexology Massage

Uzakdoğu geleneğinde, ayaktaki özel noktaların vücutta çeşitli organlarını temsil ettiği felsefesine dayanır. Ayaklar üzerinde yer alan reflex noktalarını uyararak ortaya çıkan elektrokimyasal mesajları nöronların yardımıyla ilgili organı uyarmak amacıyla yapılan bir terapi yöntemidir.

Tetik Nokta Masajı

(Masaj paketlerinde 2 masaj hakkı içerir)

Siyatik sinir lezyonu, kas tutulmaları ve spazm olarak bilinen sinir kasılmalarının neden olduğu ağrıları hafifletmek için anahtar noktalara derinlemesine uygulanan bir masaj tekniğidir.

Sporcu Masajı

Sporcuya ve aktif spor yapanlara kondüsyon kazandırmak ve bu kondüsyonu  muhafaza etmek amacı ile uygulanan bir masaj tekniğidir. Bu masajla performansınızı arttırabilir yada spor sonrası rahatlama sağlayabilirsiniz.

Anti Cellulite Massage

Anti selülit özel biberiye yağları ile uygulanan bir masajdır. Dokularda ödem birikimini önlemek veya meydana gelmiş ödemi, toksin atılımını sağlamak amacıyla lenf yollarını uyardıktan sonra lenf sıvısının bu yollara iletilmesini sağlamak amacıyla yapılan inceltici bir masaj türüdür.

Sıcak Taş Masajı

(Masaj paketlerinde 2 masaj hakkı içerir)

Sıcak taşların termal etkilerinin birleştirilmesi ile uygulanan bir masajdır. Stres giderici özellikte olan ısıtılmış vokanik taşlar vücuttaki çakra merkezlerine uygulanır. Vücutta bloke olmuş negatif enerjinin atılması sağlanır.

Bali Massage

Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki uygun enerji noktalarına uygun dozda sağlanan basıncın enerji merkezlerini dengelemesi esastır. Olağanüstü bir rahatlama ve dinlenme yaşanır.

Singapur Massage

Gong sesi ile başlayan bu masaj ruh, beden ve zihin bütünlüğünü korumaya, var oluşsal bilincini ve farkındalık düzeyini arttırmaya yönelik bir terapidir. Singapur masajına özel ahşap masaj aleti uygulaması sırt bölgenizi rahatlatırken, ayak altına uygulanan oval aparat vücuttaki negatif enerjinin atılımına yardımcı olur.

Lomi Lomi Massage

Lomi Lomi masajı Hawai kültürünün ruhani bir parçasıdır. Uzun ve akıcı masaj teknikleri kullanılarak dirsek ve alt kol yardımıyla eklemlerin gevşemesi kulunçların açılması sağlanır.

Shiatsu Massage

(Masaj paketlerinde 2 masaj hakkı içerir)

Japonca “Parmak Basıncı” anlamına gelir. Bir tür enerji masajı olarak tanımlanabilir. Uygulama genel olarak dokunma, basınç uygulama, sallama, hafif darbeleme, esnetme ve eklem çalıştırma tekniklerinin hepsini içerir. Eller ve parmaklar farklı tekniklerde kullanılarak uygulanan bir uzakdoğu masajıdır.

Osmanlı Sefası VIP

Masaj paketlerinde 2 masaj hakkı içerir.
Kabak Lifli Kese ve Köpük Seremoni (40 dk.)
Geleneksel kese uygulaması,
Kabak lifli ikinci kese uygulaması,
Göbek taşında dinlendirici, köpük seremoni,
Kısa bir vücut, baş ve boyun masaj uygulaması.

HitSpa Signature Massage (50 dk.)

Hamam sıcaklığında ve hamam fuaye alanında yapılan 50dk. Klasik İsveç Masaj uygulaması.

Deneyimleyeceğiniz bu 90dk. hizmetle, sudan gelen sağlığı hissedin. Bedeninizi ve ruhunuzu arındırın.