Hitclub Spa & Fitness’dan 5.Yılımıza Özel, Hediye Çekilişler

hitclub spa fitness 5yil cekilis duyuru

Ayrıcalıklı olmanın çok daha fazlasını yaşamak için 5.yıl çekilişimize bir göz atın…

5.Yılımızda sizi bekleyen büyük ödüller, çekilişle;
*1 Kişiye, iki kişilik, tek gece Hilton İstanbul Kozyatağı’nda kahvaltı dahil konaklama
*1 Kişiye, iki kişilik Romantic Couple Dream Masaj,
*1 Kişiye, iki kişilik Hilton İstanbul Kozyatağı Mon Amour Restaurant’ta yemek
*1 Kişiye, 3 aylık Hitclub Fitness Üyeliği
*1 Kişiye, Diyetisyen Gözde Nur Artıkoğlu ile 1 seans görüşme randevusu hediye edilecektir.


*Katılım ve Çekiliş Koşulları
•Çekiliş 15.01.2020 / 15.02.2020 tarihleri arasında “@hitclubspa instagram hesabında yayınlanan 5.yıl kutlama gönderisini beğenen, sayfayı beğenen ve yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından gerçekleştirilecektir. Çekilişle, 1 Kişiye, iki kişilik, tek gece Hilton İstanbul Kozyatağı’nda kahvaltı dahil konaklama, 1 Kişiye, iki kişilik Romantic Couple Dream Masaj, 1 Kişiye iki kişilik Hilton İstanbul Kozyatağı Mon Amour Restaurant’ta yemek, 1 Kişiye, 3 aylık Hitclub Fitness Üyeliği, 1 Kişiye Diyetisyen Gözde Nur Artıkoğlu ile 1 seans görüşme hediye edilecektir.

*Hilton İstanbul Kozyatağı’nda kahvaltı dahil konaklama hediyesi 1 gece için iki kişilik tek odayı kapsamaktadır. Özel günleri kapsamaz. Oda servisi için geçerli değildir. Sadece Hilton İstanbul Kozyatağı’nda kullanılabilir. Herhangi bir özel promosyon ya da indirimle birleştirilemez ve başkasına devredilemez. Paraya çevrilemez. Hediyenin kullanımı öncesinde 0216 468 00 80 no’lu telefondan rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz. Rezervasyon müsaitlik durumuna göre alınacaktır. Müsaitlik olmaması durumunda otelin ve Hitclub’ın sorumluluğu bulunmamaktadır. Talihli 30.04.2020 tarihine kadar konaklamaması durumunda hediye konaklama gerçekleştirilmiş sayılacaktır.

*Romantic Couple Dream Masaj; Hitclub Spa’da gerçekleştireceğiniz iki kişilik masajı içerir. Herhangi bir özel promosyon ya da indirimle birleştirilemez ve başkasına devredilemez. Paraya çevrilemez. Hediyenin kullanımı öncesinde 0216 468 0035 no’lu telefondan rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz. Rezervasyon müsaitlik durumuna göre alınacaktır. Müsaitlik olmaması durumunda Hitclub’ın sorumluluğu bulunmamaktadır. Otopark kullanımı 4 saat ücretsizdir. Rezervasyon iptalleri en geç dört saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi halde masaj kullanılmış sayılır. Talihli 30.04.2020 tarihine kadar hediyesini kullanmaması durumunda hediye masaj kullanılmış sayılacaktır.

*Mon Amour Yemek Çekilişi; Sadece Hilton İstanbul Kozyatağı Mon Amour Restaurant 17. Kat’ta kullanılabilir. Herhangi bir özel promosyon ya da indirimle birleştirilemez ve başkasına devredilemez. Paraya çevrilemez. Hediyenin kullanımı öncesinde 0532 231 6054 no’lu telefondan rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz. Rezervasyon müsaitlik durumuna göre alınacaktır. Müsaitlik olmaması durumunda otelin, Hitclub’ın ya da restoranın sorumluluğu bulunmamaktadır. Yemeğin yanında içecek olarak sadece meşrubatları kapsamaktadır. Hediyeden faydalanabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Cumartesi ve Pazar günleri haricinde kullanılması gereklidir. Talihli 30.04.2020 tarihine kadar hediyesini kullanmaması durumunda hediye yemek kullanılmış sayılacaktır.

*Fitness Üyeliği; Hitclub Fitness’da gerçekleştireceğiniz tek seferlik 3 ay bireysel fitness üyeliğini içerir. Herhangi bir özel promosyon ya da indirimle birleştirilemez ve başkasına devredilemez. Paraya çevrilemez. Fitness ve ıslak alan kullanımını içermektedir. (Hamam, Spa ve Spa kullanım alanlarını kapsamaz). Talihli Hitclub üyelik sözleşmesini ve sözleşmede bulunan tüm maddeleri kabul etmiş ve tesis kurallarına uyacağını taahhüt etmiş sayılır. Talihli 30.04.2020 tarihine kadar hediyesini kullanmaması durumunda hediye üyelik kullanılmış sayılacaktır.

*Diyetisyen Hediyesi; Gözde Nur Artıkoğlu ile 1 seans görüşme randevusu içerir. Size özel hazırlanan diyet listesini, yağ ve kas oranı, vücut kitle endeks analiz cihazı ile ile ölçümü kapsamaktadır. Herhangi bir özel promosyon ya da indirimle birleştirilemez ve başkasına devredilemez. Paraya çevrilemez.  Hediyenin kullanımı öncesinde 0216 468 0035 no’lu telefondan rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz. Rezervasyon müsaitlik durumuna göre alınacaktır. Müsaitlik olmaması durumunda Hitclub ve Gözde Nur Artıkoğlu’nun sorumluluğu bulunmamaktadır. Otopark kullanımı 4 saat ücretsizdir. Rezervasyon iptalleri en geç 1 gün öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi halde masaj kullanılmış sayılır. Talihli 30.04.2020 tarihine kadar hediyesini kullanmaması durumunda hediye seans kullanılmış sayılacaktır.

•Çekiliş Hitclub’ın uygun gördüğü bir online çekiliş sistemiyle gerçekleştirilecektir. Talihliler, en geç çekilişin bittiği tarihten sonraki 10 gün içerisinde instagram sayfasında açıklanacaktır. Hitclub çekiliş süresini uzatma ya da erken bitirme hakkını saklı tutar. Bir kişi 2 hediye birden kazanamaz. Hediyeye hak kazanabilmek için talihli adaylarının belirlenen çekiliş kurallarını yerine getirmiş olması gereklidir.

*Hediye kullanımına hak kazanan talihliler, adına özel olarak “Hediye Kullanım Kuponları” düzenlenecektir. Hediye kullanılırken kuponun yanında bulundurulması ve sorulması halinde yetkililere gösterilmesi gereklidir. Kuponlar dijital ortamda düzenlenebilir. Elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkında kanun uyarınca duyurular ve kampanyalardan haberdar olmayı ve şahsına sms, e-posta kanalıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul kabul eder. Detaylı Bilgi İçin; https://www.hitclubspa.com/kisisel-verilerin-korunmasi-ve-gizliligi/

•Hitclub Spa & Fitness kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.