Hit Club Spa merkezi günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmanız için harika bir yer. Spa Suit’inize gelin, sağlığı, zindeliği, estetik ve güzelliği, iyileşmeyi su ve suyun iyileştirici gücüyle kazanın. Güne yeniden başlayın. Hit Club’ın hijyenik, ultra modern Spa Suit’leri ayrıcalıklı bir şekilde hizmetinizde.
HitSpa Signature Masajı
Natural aroma esans ve egzotik yağlar ile avuç içleri kullanılarak yapılan yorgun kasları rahatlatan bir masaj tekniğidir.

Derin Doku Masajı
Ciltte en derin tabakada bulunan kaslar üzerinde yoğunlaşılan bir masaj tekniğidir. Kas ağrılarının giderilmesinde etkilidir.

Anti Selülit Masajı
Anti selülit ve inceltici etkisi olan özel biberiye yağlarıyla lenf drenaj tekniği ile uygulanan bir masajdır. Lenf dolaşımını hızlandırarak toksin atılımına yardımcı olur.

Sıcak Taş Masajı
Stres giderici özellikte olan ısıtılmış volkanik taşlar vücuttaki çakra merkezlerine uygulanır. Vücutta bloke olmuş negatif enerjinin atılması sağlanır.

Refleksoloji
Ayak tabanına özel basınçlar ile yapılan bu ayak masajının rahatlatmanın yanı sıra iyileştirici etkileride bulunmaktadır.

Express Relaxation
Rahatlatıcı sırt ve boyun masajı stres giderici özellikli rahatlatıcı aromatik yağlar ile anahtar noktalara yapılan masajdır.

Romantic Couple Dream
2 Kişilik HitSpa Signature Masajı, Vip jakuzi keyfi ve Kırmızı Şarap ile Meyve Tabağı ikramı.

Singapur Masajı
Yalnızca vücuttaki yorgunluğu almak ve günlük stress ve gerginliklerden kurtarmak için dizayn edilmiştir.

Oryantal Masajı
Bu masaj sayesinde vücut tüm gerginliklerinden kurtulur. Yoğurucu, bastırmalı ve düzeltici hareketler sayesinde rahatlamış ve sakinleşmiş hissedeceksiniz.

Ayurvedik Masaj
Baskının dikkatli uygulaması ile, sürekli vuruşlar, dokunuş ve germelerle; zihin ve vücut rahatlatılırken kaslar ve cildin ısınması sağlanır. Daha zinde ve taze hissetmek isteyenler için ideal bir masajdır.

Gold Seremoni
Vücudunuza kayısı yağı, bambu tozu ve 4 Çay Özütü ile cildinize yumuşaklık ve aydınlık verilir. Seremoni ve cilde parlaklık veren Huile des 4 Thes Brume d’Or yağ ile cildiniz beslenir ve ışıl ışıl parlar.4 Hands Miracle
4 el ile senkronize olarak yapılan rahatlatıcı derin doku masajıdır.

Thai Masaj Özel
Thai yatağında servis verilir. Bu yağsız yapılan masaj nazikce esnetme hareketleri ve vücutta belirli noktalara uygulanacak baskı teknikleriyle enerji akışını harekete geçirerek kaslardaki esnekliği arttırır.

Lomi Lomi Masajı
Tapınak masajlarının kraliçesi olan bu masaj Hawai kültürünün ruhani bir parçasıdır. Değişen ve birbirine bağlı, alt kol ile yapılan uzun ve akıcı masaj hareketleri ve dirsek yardımıyla eklemlerin gevşemesi, ruhun serbest kalması sağlanır, derin bir rahatlama hissi uyandırır.

Geleneksel Bali Masajı
Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan doğal yağlarımızla, kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Medikal Masaj
Hasar görmüş ve yorgun düşmüş kasları eski haline döndürmek için uygulanan terapidir. Kişinin yaşam kalitesini artırır ve psikolojik destek sağlar. Bel, boyun, bacak kas ağrıları ve bütün kas sistemi ağrılarına yönelik uygulanır.

Tetik Nokta Masajı
Tetik nokta masajı kas tutulmalarının ve spazm olarak bilinen sinir kasılmalarının neden olduğu ağrıları hafifletmek ve yok etmek için kullanılan bir tekniktir. Bağ, tendon ağrıları, boyun ve bel tutulmaları, omuz ve sırt ağrıları, siyatik ağrıları için kaslar derinlemesine incelenerek uygulanan şifa terapisidir.

Sporcu Masajı
Sporcuya ve aktif spor yapanlara kondüsyon kazandırmak ve bu kondüsyonu muhafaza etmek amacıyla uygulanan bir masaj tekniğidir. Petrisaj, Firiksiyon ve Öfleraj hareket teknikleriyle uygulanır.

Aroma Terapi
Özel kokulu esansiyel yağların oluşturduğu terapötik (ön belliğe dönme) etki ile tüm bedeninizin ve ruhunuzun rahatlamasını sağlayan terapi şeklidir.

Holistik Masaj
Ruh-beden ve zihin bütünlüğünü korumaya, var oluşsal bilincini ve farkındalık düzeyini artırmaya yardımcı olan güçlü bir terapidir. Bütün vücuda uygulanır,omurga, boyun rahatlatma, baş masajı ve akupunktur noktalarına dokunarak iyileşme süresini hızlandırır. Holistik Masaj ruhsal, bedensel ve zihinsel şifa veren bir terapidir.

Zen Shiatsu
Uzak doğunun tıbbi şifa yöntemlerinden biri olan shiatsu, vücutta ki yumuşak dokulara uygulanan ve basınç teknikleri ile sinir sistemini düzenleyerek kas gerginliklerini azaltan ve esnetme germe hareketleriyle kendinizi zinde hissetmenizi sağlayan şifa terapisidir.
Magistral Lifting Anti-aging bakımı.Vücut Sıkılaştırıcı ve Selülit Bakımı
Detox Bakımı
Göğüs Sıkılaştırıcı Bakım
Saadet Hamam Ritüeli
Bu geleneksel kese ve köpük bakımı hamamın sıcaklığında vücudunuzun ılık suyla yıkanıp terapiye hazırlanması ile başlar. Bu işlem ile ciltteki ölü deri atılarak daha yumuşak, taze ve nemlenmiş bir cilt elde edilir. Cilt dokusunun selülite engel olmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Kabak Lifli Kese ve Köpük Seremoni
En doğal vücut Peelingi olan Kabak Lifli kese sivilce, akne problemleri, cilt gözeneklerin açılması, ölü hücrelerin yenilenmesi, kan dolaşımının hızlandırılmasının yanı sıra kadınların göbek, basen, bel ve bacaklarındaki fazla yağ ile selülitlerin giderilmesinde kullanılan 1 numaralı güzellik sırrıdır... Güzel bir vücut tenine ilk bakımdan itibaren sahip olursunuz.

Doğal Dalyan Çamuru Bölgesel

Doğal Dalyan Çamuru Tüm Vücut

Geleneksel Vücut Kesesi

HitSpa Escape

- Saadet Hamam Ritüeli (30 Dk.)
- Yatıştırıcı HitSpa Signature Masajı (50 Dk.)
- Arındırıcı Aura Chake Cilt Bakımı (30 Dk.)