Vücut AnaliziHit Club’ta vücut analizi yaptırarak fit bir yaşam için ilk adımı atabilirsiniz. Vücut analiz ölçüm tekniği, bedeninizi oluşturan temel yapıların (Kemik, kas, vücut sıvısı, yağ gibi), oranlarının kg, % gibi değerlerinin belirlenmesini sağlayan hızlı bir yöntemdir. Vücut Analizi, uygulanan egzersiz ve beslenme programlarının denetlenmesi, hedeflerin verimliliği ve takibi için kullanılmaktadır.


GYM CardioGym Cardio alanında nabzınız hızlanırken ileri teknoloji ile gündemin de nabzını tutabilirsiniz. Hit Club Spa&Fitness’ın özel, hijyenik ve antibakteriyel ürünler kullanılan ayrıcalıklı ortamında; egzersiz yaparken interenete girebilir, maillerinize bakabilir, sosyal medyada gezinebilir, güncel haberleri takip edebilir ve televizyon programlarını izleyebilirsiniz.

Fitness P.T. (Personal Training)
Kendizi zihinsel ve fiziksel olarak gelişime hazırlamak istiyorsanız, Personal Traning tam size göre. Çünkü Fitness Personal Training, kişisel hedeflere çok daha hızlı, güvenli, sağlıklı ve sistemli olarak ulaşmanızı sağlar. Personal Training, egzersiz motivasyonunun devamlılığını maksimum seviyede korumak için en ideal sistemlerden biridir.

Yüzme
Özgürlüğe kulaç atmak isteyenler Hit Club’ın
havuzunda buluşuyor. Büyük ve steril bir havuzda yüzmenin keyfini çıkarıyor. 7 aylıktan 70 yaşına kadar yüzmeyi daha keyifli ve bilinçli hale getirmek isteyen herkes profesyonel eğitimciler eşliğinde yüzme konusunda kendini geliştirebiliyor.

Personal Flex
Günümüzde okullarda, spor kulüplerinde, müsabakalarda, sportif faaliyetlerin yapıldığı her alanda birçok kez bu çalışmanın yapıldığı görülür. Uygulayan ve uygulatan kişiye bu çalışmayı neden yapıyorsun sorusu karşısında kısır yanıtlar alınmaktadır. Personel Flex günümüzde yaygın olan pilates kadar önemli bir çalışma sistemidir. Adele, bağ, kiriş ve eklem kapsülü yapısal durumlarda esneklik kazanabilir. Ayrıca kuvvet, sürat, sakatlanma gibi etkenlerde de büyük faydası vardır.

Mix Martial Arts / MMA
Karma dövüş sanatları, birçok ayrı savunma sporlarından alınmıştır. Çok geniş bir yelpazeye sahip teknikleri içeren, tam temas bir mücadele sporudur. MMA bir spor olarak en heyecanlı ve nefes kesen aktivitelerden biridir. Tüm dünyada hızla gelişen, UFC, STRIKE FORCE ve PRIDE gibi büyük kuruluşların desteklediği, dünya çapına taşınan bir organizasyondur.

Plates Reformer
Reformer, başarısı ve farklı kazanımları ile geçmişten bu yana çağın en önemli spor tasarımlarındandır. Çağımızın en önemli sorunu olan postur/duruş bozukluklarına çözüm üreten, keyifle uygulayabileceğiniz, kendini sürekli yenileyen bir egzersiz sistemidir.