Hit Club, kelimenin tam anlamıyla bir Spa & Fitness merkezinden çok daha fazlası... Anadolu yakasının en prestijli oteli Hilton Istanbul Kozyatagı'nda 1600 m2’lik alanında size özel ayrıcalıkların yanı sıra; bir Spa & Fitness merkezinden beklediğiniz birçok aktiviteyi fazlasıyla sunuyor.

Hit Club’tan sonra bir arkadaşınızla görüşmek istiyorsunuz... Kendinizi zinde ve zende hissetmeniz de lazım... Ama çok fazla vaktiniz yok. Hiç düşünmeden otelin Restaurant & Bar’ında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hit Club’ta dilerseniz aracınızı otelin oto yıkamasına bıraktıktan sonra Fitness Traning Area’da fiziksel ve zihinsel antrenman yapabilir, saunasında ter atabilir, havuzunda rahatlayabilir, GYM Cardio’ya girebilir, özel tasarım banyolarında şok duşu alabilir ve Thai masajı yaptırabilirsiniz. Ardından sanki bulutların üzerinde yürürcesine otelin kuaförüne gidebilir, görüşmeniz için hazırlanabilirsiniz. Daha sonra da arkadaşınızla birlikte sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Dahası var ama biz sözü fazla uzatmayalım... En iyisi Hit Club’a gelin, kendinizi zinde ve zende hissetmek için aradığınız her şeyi ve fazlasını bir arada yaşayın. Çünkü siz daha fazlasını hak ediyorsunuz.